ماڵپەڕی هسارە / ناردنی بەرهەم

ناردنی بەرهەم

 قوانین سایت

۱ – وب سایت هساره در راستای خدمت به زبان ، فرهنگ و ادبیات کردی راه اندازی شده است وهیچگونه وابستگی سیاسی و حزبی ندارد.

۲ – مطالب درج شده در وب سایت هساره الزاماَ نمیتواند نظر دست اندرکاران آن باشد و انتشار آن به منزله تائید آن از سوی هساره نیست

۳ – وب سایت هساره در حک، ویرایش و استفاده ازمطالب دریافتی به هر نحو آزاد است و قبل از انتشار مطالب ویرایش شده  ( ویرایش محتوایی نه رسم الخطی ) یک نسخه از آن را برای صاحب اثر ارسال خواهد نمود تا مورد تائید ایشان قرار گیرد .نویسنده یا فرستنده آثار حق هرگونه اعتراض و پیگیری را در هر زمان  از خود سلب مینماید .

۴ –  ارسال هرگونه مطلب به هساره و ایمیل های وابسته به آن به منزله تائید قوانین وب سایت میباشد .

۵-  مطالب باید بدون غلط تایپی و با رعایت موازین نثر علمی و نگارش کردی ، ( اصل نوشتار بر اساس گفتار )نوشته شده باشند ، هساره هرگونه نوآوري در نوشتار و تغيير در ساختار زبان كردي و گويش هاي آن (به صورت فردي و غير رسمي) را نمي پذيرد و بر اين اساس در حك و ويرايش آثار آزاد است.همچنین مشخصات کامل خود را به همراه شماره تماس نیز ارسال بفرمائید .

۶ –  جهت ارسال مطالب از طریق خود سایت ( لینک سمت راست ) لازم است فایل Word خود را به فایل  WinRAR ZIP archive تبدیل کنید سپس آنرا ارسال نمایید.

۷ – جهت ارسال مطالب به ایمیل سایت از آدرس  info@hisare.com  یا  hisare.kurd63@yahoo.com     استفاده کنید .

۸ –  اگر مطلب شما یک ترجمه است آن را همراه با اصل متن به زبان مبدا بفرستید، و مشخصات کامل متن اصلی را در آن ذکر کنید

۹ – هساره  اصل را بر اعتماد به نویسندگان و فرستندگان مطالب می گذارد، ولی بدیهی است که امکان کنترل اینکه نویسندگان صداقت کامل را در استفاده از منابع دیگر به کار گرفته باشند و یا احتمالا مطلب به خود آنها تعلق نداشته باشد را ندارد، در این صورت از خوانندگان تیز بین خواهش می کنیم موضوع را سریعا به مدیر پایگاه اطلاع دهند تا مشکل روشن شود. بدیهی است که مسئولیت هرگونه «سرقت ادبی» که ممکن است به وسیله افراد انجام گیرد بر عهده خود ایشان می باشد، اما مدیر پایگاه سعی می کند تا حد امکان از این امر که متاسفانه یکی از بزرگترین مشکلات و ضعف های سیستم های پژوهشی ما است ،جلوگیری کند. در صورت مشاهده چنین مواردی لطفا مساله را با ذکر دقیق منبع اولیه به اطلاع ما برسانید

۱۰ – متون ، تصاویر و هرگونه فایلهای دریافتی هیچگونه تعهد مالی برای هساره ایجاد نخواهد کرد .

۱۱ – استفاده از مطالب درج شده در هساره با ذکر منبع بلامانع است